Великі мрії та дуже грандіозні плани

Web-Live є найбільшою онлайн веб студією у країні. Вже протягом 4 років ми втілюємо мрії тисячі підприємців. У нас можна знайти буквально все, що стосується створення, наповнення або просування бізнесу в інтернеті. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що веб-послуги мають бути доступні всім та бути максимально зручними та безпечними. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.


Наша мета − бути корисними

Ми віримо, що бізнес існує для того, щоб робити життя простішим, приємнішим і добрішим. Тому й пошук послуги для розвитку свого бізнесу повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто надаємо послуги для створення і просування бізнесу. Ми допомагаємо знайти саме те, що треба, в одному місці та без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали свій час на пошуки "хорошого програміста", а просто жили щасливо.

Інтернет магазин Веб-лайв − це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній інтернет-помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів з фрілансерами або приватними веб-студіями, виконуємо бажання і даємо змогу мріяти сміливіше.


Успішний бізнес починається з простих речей

І ми допомагаємо ці речі знайти: невеликим підприємцям підказуємо, де і як можна створити інформаційну сторінку про свою компанію; інтернет-магазинам допомагаємо розширити канали продажів за допомогою найбільших маркетплейсів таких як Пром та Розетка, або і зовсім вийти на міжнародний ринок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки у сфері онлайн-маркетингу.


Зручне замовлення

Все що Вам потрібно для того що б оформити замовлення в інтернет-магазині Веб-лайв, це обрати необхідні Вам послуги, заповнити дані для замовлення і оплатити за допомогою доступних методів оплати. Після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин для оформлення договору, гарантії і складання технічного завдання.


Умови оплати

У нашому інтернет-магазині є всі можливі варіанти оплати: Кредит, розстрочка, оплата частинами, авансовий платіж 50%, готівкою в офісі, оплата картою, Apple і Google Pay, Приват24 і багато інших методів, в залежності від обраних Вами послуг.


Програми лояльності

* Сплачуйте покупки будь-якими методами і отримуйте від 5% на свій бонусний рахунок.

* Залиште розгорнутий відгук після завершення свого замовлення, і отримайте 500 гривень на свій бонусний рахунок.

* Заповніть анкету, і отримайте шанс взяти участь в програмі "Бізнес на прокачку" (Спитайте у менеджера).


Гарантія на надані послуги

Період дії гарантії визначається в залежності від послуги а також обраних Вами додаткових опцій, і являє собою усунення будь-яких несправностей що виникли в ході роботи послуги, доопрацювання з урахуванням новостворених вимог а також період обслуговування та технічної підтримки.


Договір надання послуг

Договір складається в електронному вигляді за допомогою електронних систем документообігу, а також за бажанням покупця договір може бути доставлений за допомогою Нової Пошти в друкованому вигляді та двох примірниках. Такий договір є гарантом наданих послуг а також визначає права та обов'язки сторін.