Odpowiedzi na pytania

Яка процедура оформлення замовлення за допомогою «Оплати частинами» від ПриватБанку?

Для оформлення замовлення за допомогою послуги "Оплата Частинами" від ПриватБанку, Вам необхідно додати потрібні Вам товари до "Кошика", заповнити необхідні данні і обрати спосіб оплати "Оплата за допомогою WayForPay (Кредит / Оплата частинами / Миттєва розстрочка)", далі на сторінці платіжної системи обрати "Оплата Частинами".

Будь ласка, зверніть увагу, що ця послуга доступна тільки для власників карток ПриватБанку.

Оформлення послуги "Оплата Частинами" від ПриватБанку можливе на термін від 1 до 12 місяців. Що 30 днів із моменту оплати товару, банк буде автоматично списувати з Вашої картки суму платежу рівними частинами.

Обов'язковою умовою для оформлення замовлення є наявність на картці коштів у сумі, еквівалентній сумі першого платежу. Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі списання платежу з кредитних коштів картки додатково утримується 4% комісії за платіж. Вартість придбаної у такий спосіб послуги не може бути нижчою за 1 000 грн.

Для того, щоб дізнатися максимальну суму покупки за допомогою цього сервісу — надішліть SMS на номер 10060 з текстом chast. Для отримання докладнішої інформації щодо умов надання послуги, Ви можете звернутися до служби підтримки ПриватБанку.