Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього інтернет-магазину уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не використовуйте цей інтернет-магазин.


Використання сайту

Інтернет-магазин Web-live (далі «Веб-лайв») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього інтернет-магазина (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.


Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються з різними гарантійними обов'язками (детальніше про тип гарантії шукайте на сторінці з товаром). Веб-лайв гарантує повноту, точність і якість матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Веб-лайв в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Веб-лайв не зобов'язані оновлювати їх.


Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.


Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Веб-лайв може видаляти без вашої на те згоди. Веб-лайв не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Веб-лайв (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів.